KONST / Litografier / Färglitografi 12994385
nr 1299 4385
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Färglitografi, 2 st, Signerad, 250 upplaga. Motivet: 40x49 respektive 40x60 cm
Kondition: 1 med skadat glas
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:52:46
500 kr
700 kr
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte